Skoda Octavia 2,0 radiowóz POLICJA z 2000 roku.

Octavia pierwszej serii był rewolucja i powiewem nowoczesności w szeregach policyjnych samochodów. Mocny silnik, wspomaganie kierownicy, elektryczne sterowanie szyb niekiedy klimatyzacja, te wszystkie cechy sprawiały że aut szybko zyskało sympatie funkcjonariuszy. Policyjne Octavie wyposażone były lampy błyskowe firmy Elektra i modulator ZURA. Dodatkowo montowane były specjalne uchwyty na strzelbę Mosberg, ściany oddzielające załogę od zatrzymanego. Niektóre radiowozy wyposażone były w komputer Panasonic oraz specjalną ławkę (kanapę tylną) wykonana z kompozytów.


Zapraszamy do wynajmu naszych radiowozów, Samochody są oryginalnymi pojazdami policyjnymi, są wyposażone w oznakowanie i sygnalizację błyskową i dźwiękową. Wszystkie nasze samochody są pojazdami zabytkowymi i spełniają wymogi ustawy prawa o ruchy drogowym. Kolekcja radiowozy.pl zaprasza do współpracy filmowców, fotografów, producentów, scenografów itp.Naszym atutem jest bogate doświadczenie w pracy przy produkcjach filmowych, sesjach fotograficznych itp.
Nasze samochody idealnie odtwarzają realia epoki. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pojazdów polskiej Milicji i Policji. W ramach wynajmu oferujemy transport, opiekę techniczną i asystę na planie. Na życzenie montujemy tablice rejestracyjne z epoki.
Zapraszamy do osobistego kontaktu w celu uzgodnienia warunków.

pozostałe samochody z kolekcji