Polski Fiat 125p Milicja / FSO 125p MO/ Duży Fiat milicyjny

Radiowóz milicyjny użytkowany od 1977 roku do połowy lat 90'tych ( już jako Policja)

Niebieski "kanciak" to najpopularniejszy radiowóz końca lat 70'tych. Polski Fiat 125p Milicja służył jako wóz patrolowy oraz radiowóz drogówki. Nasz Milicyjny Fiat 125p jest perfekcyjnie odbudowany i doskonale się prezentuje. "Kredens" posiada sprawne sygnały dzwiękowe oraz świetlne. We wnętrzu samochodu znajduje sie radiostacja, wzmacniacz do megafonów oraz ściana grodziowa.

Milicyjnego Fiata możecie Państwo wynająć wraz z kierowcą który na ślub, wieczór kawalerski, wieczór panieński, produkcji reklamy lub teledysku może przyjechać w pelnym umundurowaniu MO

Zapraszamy do wynajmu naszych radiowozów, Samochody są oryginalnymi pojazdami policyjnymi, są wyposażone w oznakowanie i sygnalizację błyskową i dźwiękową. Wszystkie nasze samochody są pojazdami zabytkowymi i spełniają wymogi ustawy prawa o ruchy drogowym. Kolekcja radiowozy.pl zaprasza do współpracy filmowców, fotografów, producentów, scenografów itp.Naszym atutem jest bogate doświadczenie w pracy przy produkcjach filmowych, sesjach fotograficznych itp.
Nasze samochody idealnie odtwarzają realia epoki. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pojazdów polskiej Milicji i Policji. W ramach wynajmu oferujemy transport, opiekę techniczną i asystę na planie. Na życzenie montujemy tablice rejestracyjne z epoki.

Zapraszamy do osobistego kontaktu w celu uzgodnienia warunków.

pozostałe samochody z kolekcji