Kia Cee'd POLICJA

Najpopularniejszy model radiowozu polskiej policji. Kia Cee'd dzięki mocnemu i ekonomicznemu silnikowi szybko zyskał uznanie wśród funkcjonariuszy. Wygodne i komfortowo wyposażone nadwozie typu kombi, bardzo szybko zyskało sympatię funkcjonariuszy.

Radiowóz Kia CEED wykorzystywany jest w wiekszości wydziałów, od prewencji do drogówki W kolekcji Muzeum Motoryzacji i Techniki w Piastowie znajdują się dwa radiowozy policyjne Kia Ceed. Samochody sa wyposażone w oryginalne okleiny i oznakowanie pojazdu uprzywilejwanego.
Jeden z wozów dodatkowo posiada zamontowany videorejestrator

Zapraszamy do wynajmu naszych radiowozów, Samochody są oryginalnymi pojazdami policyjnymi, są wyposażone w oznakowanie i sygnalizację błyskową i dźwiękową. Wszystkie nasze samochody są pojazdami zabytkowymi i spełniają wymogi ustawy prawa o ruchy drogowym. Kolekcja radiowozy.pl zaprasza do współpracy filmowców, fotografów, producentów, scenografów itp.Naszym atutem jest bogate doświadczenie w pracy przy produkcjach filmowych, sesjach fotograficznych itp.
Nasze samochody idealnie odtwarzają realia epoki. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pojazdów polskiej Milicji i Policji. W ramach wynajmu oferujemy transport, opiekę techniczną i asystę na planie. Na życzenie montujemy tablice rejestracyjne z epoki.

Zapraszamy do osobistego kontaktu w celu uzgodnienia warunków.

pozostałe samochody z kolekcji