Volkswagen Passat radiowóz POLICJA z 1992 roku.

VW Pasast trzeciej generacji to prawdziwa rewolucja w parku maszynowym policji początku lat 90'tych. Radiowóz wyposażony w benzynowy silnik 1,8 i wspomaganie kierownicy szybko zyskał uznanie funkcjonariuszy. Policyjne Passaty często pełniły służbę w drogówce. Samochody policyjne VW Passat zostały oznakowane białą folią odblaskową. Na dachy radiowozu zamontowano zespół lampy błyskowej firmy Elektra i modulator ZURA..


Zapraszamy do wynajmu naszych radiowozów, Samochody są oryginalnymi pojazdami policyjnymi, są wyposażone w oznakowanie i sygnalizację błyskową i dźwiękową. Wszystkie nasze samochody są pojazdami zabytkowymi i spełniają wymogi ustawy prawa o ruchy drogowym. Kolekcja radiowozy.pl zaprasza do współpracy filmowców, fotografów, producentów, scenografów itp.Naszym atutem jest bogate doświadczenie w pracy przy produkcjach filmowych, sesjach fotograficznych itp.
Nasze samochody idealnie odtwarzają realia epoki. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pojazdów polskiej Milicji i Policji. W ramach wynajmu oferujemy transport, opiekę techniczną i asystę na planie. Na życzenie montujemy tablice rejestracyjne z epoki.
Zapraszamy do osobistego kontaktu w celu uzgodnienia warunków.

pozostałe samochody z kolekcji