Daewoo-FSO Polonez CARO radiowóz POLICJA

Polonez przez długie lata zostawał podstawowym radiowozem Policji. Wersja policyjna mechanicznie nie różniła się niczym od cywilnego Poloneza. Różnice naowmiat pojawiły się w wyposażeniu, oprócz oznakowania i sygnałów w samochodzie zamontowano ścianę grodziową, kanapę tylną ze skaju, uchwyt na strzelbę MOSBERG, dodatkowe oświetlenie i system łączności. Polonez został wycowany ze służby w 2009 roku.

aaaaa aaaaa

aaaaa aaaaa

aaaaa aaaaa

Zapraszamy do wynajmu naszych radiowozów, Samochody są oryginalnymi pojazdami policyjnymi, są wyposażone w oznakowanie i sygnalizację błyskową i dźwiękową. Wszystkie nasze samochody są pojazdami zabytkowymi i spełniają wymogi ustawy prawa o ruchy drogowym. Kolekcja radiowozy.pl zaprasza do współpracy filmowców, fotografów, producentów, scenografów itp.Naszym atutem jest bogate doświadczenie w pracy przy produkcjach filmowych, sesjach fotograficznych itp.
Nasze samochody idealnie odtwarzają realia epoki. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pojazdów polskiej Milicji i Policji. W ramach wynajmu oferujemy transport, opiekę techniczną i asystę na planie. Na życzenie montujemy tablice rejestracyjne z epoki.
Zapraszamy do osobistego kontaktu w celu uzgodnienia warunków.

pozostałe samochody z kolekcji