FSC Star 200 WT

Samochód ciężarowy Star 200 zaadoptowany przez SFA (Autosan) do przewozu 18 funkcjonariuszy Zmotoryzowanych Odwodów Milicji Obywatelskiej (ZOMO). Star 200 WT znany jako świetlica lub dyskoteka wykorzystywany był przy tłumieniach strajków, manifestacji. Po przemianach ustrojowych, używany był przez oddziały policji do końca lat 90tych.


Zapraszamy do wynajmu, samochód wpełni sprawny i oznakowany. Star jest wyposażony w otwierane stopnie, radiostację oraz sygnalizacje świetlną i dzwiękową.

Zapraszamy do wynajmu naszych radiowozów, Samochody są oryginalnymi pojazdami policyjnymi, są wyposażone w oznakowanie i sygnalizację błyskową i dźwiękową. Wszystkie nasze samochody są pojazdami zabytkowymi i spełniają wymogi ustawy prawa o ruchy drogowym. Kolekcja radiowozy.pl zaprasza do współpracy filmowców, fotografów, producentów, scenografów itp.Naszym atutem jest bogate doświadczenie w pracy przy produkcjach filmowych, sesjach fotograficznych itp.
Nasze samochody idealnie odtwarzają realia epoki. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pojazdów polskiej Milicji i Policji. W ramach wynajmu oferujemy transport, opiekę techniczną i asystę na planie. Na życzenie montujemy tablice rejestracyjne z epoki.
Zapraszamy do osobistego kontaktu w celu uzgodnienia warunków.

pozostałe samochody z kolekcji