UAZ 469 UNIWERSALNY samochó terenowy, użytkwany w latac 70, 80, 90 oraz początkowego okresu wieku XXI. Popularnu "GAZIK" służył W ZOMO, MO, brygadach antyterrorystycznych a także w policji po przemianach ustrojowych.

Uaz milicyjny w pełnym oznakowaniu i malowaniu zgodnym z epoką. Radiowóz wyposażony w sygnalizację swietlną oraz dźwiekową.

Zapraszamy do wynajmu naszych radiowozów, Samochody są oryginalnymi pojazdami policyjnymi, są wyposażone w oznakowanie i sygnalizację błyskową i dźwiękową. Wszystkie nasze samochody są pojazdami zabytkowymi i spełniają wymogi ustawy prawa o ruchy drogowym. Kolekcja radiowozy.pl zaprasza do współpracy filmowców, fotografów, producentów, scenografów itp.Naszym atutem jest bogate doświadczenie w pracy przy produkcjach filmowych, sesjach fotograficznych itp.
Nasze samochody idealnie odtwarzają realia epoki. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pojazdów polskiej Milicji i Policji. W ramach wynajmu oferujemy transport, opiekę techniczną i asystę na planie. Na życzenie montujemy tablice rejestracyjne z epoki.

Zapraszamy do osobistego kontaktu w celu uzgodnienia warunków.

pozostałe samochody z kolekcji

<